KURUMSAL

Vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Atatürk İlkelerinden ve İnkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeden, Siz Velilerin emaneti öğrencilerimize Cesur Öğrenci Apartları olarak hizmetine devam etmektedir.

CESUR ÖĞRENCİ APARTLARI

Suluovada Kız Apartı ve Suluova'da Erkek Öğrenci Apartları hizmetleri veren, sektöründe markalaşmış olan Cesur Kız ve Erkek Öğrenci Apartları, Suluova'da birisi kız öğrenci Apartı diğeri de Erkek Öğrenci Apartı toplamda 2 Şubesi ile Hizmet vermektedir.

Suluova Kız Apartı denince kaliteli hizmeti, nefis yemekleri, kolay ulaşımı ile hemen akla Cesur Kız Öğrenci Apartları gelmektedir. Suluova kız Apartları içerisinde diğeri de öğrencilerin en yoğun şekilde kullandıkları sosyal alan olan Çarşı Merkezde Erkek Öğrenci Apartı şubesi Olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Suluova Cesur Erkek Öğrenci Apartımız, Suluova Meslek Yüksek Okuluna Yürüme mesafesinde bulunarak, en yakın erkek öğrenci Apartıdır.

Suluovada Kız Apartı veya Suluova da Erkek Apartı arıyorsanız eğer öncelikle kız Apartı veya erkek Apartının sağlamış olduğu hizmetlere güvenliğinin veya kamera sisteminin olup olmadığına iyi bakın terciheriniz bu doğrultuda olsun.

Suluova da kız Apartları veya Suluova da Erkek Apartları incelemesi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan biriside Öğrenci Apartı olan binanın Deprem yönetmeliğine uygun olup olmamasıdır. Deprem görmüş, hasar almış binalarda kalmamanızı önemle tavsiye ederiz. Suluova Cesur Kız Ve Erkek Öğrenci Apartları depremden sonra inşa edilmiş olup, deprem yönetmeliğine uygundur.

Suluova'da kalacağınız kız ya da erkek Apartının üniversiteye ulaşımı kolay olmalıdır. Cesur Kız Ve Erkek Öğrenci Apartlarının tüm şubelerinin Suluova Meslek Yüksek Okulu'na ulaşımının kolay olmasının yanı sıra, kız ve erkek öğrenci Apartlarımızda ekstra olarak Ücretsiz Servis Hizmeti sunulmaktadır.

Temizlik, disiplin ve güvenlik önceliğimizdir. Yılların tecrübesiyle verdiğimiz taahhütlerin yerine getirme mutluluğuyla siz değerli öğrencilerimize huzurlu bir yaşam hedefimizdir

Rezarvasyon İçin

×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek